Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Pazarlar/Kütahya
Özel Teknik Servis Hizmeti

Pazarlar Buz Makinesi Servisi

0 850 307 34 38

Pazarlar Buz Makinesi Servisi İletişim Bilgileri

📱 Pazarlar Buz Makinesi Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Pazarlar Buz Makinesi Servisi AdresiPazarlar/Kütahya
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 147 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Pazarlar Buz Makinesi Servisi olarak Pazarlar/Kütahya bölgesinde Pazarlar Buz Makinesi cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Detaylı hizmet listesi için Pazarlar Beyaz Eşya Servisi sayfasını inceleyebilirsiniz. İlgili olarak Pazarlar Klima Servisi hizmetimiz de verilmektedir. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Buz Makinesi cihazları için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Pazarlar/Kütahya bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; arıza kodu ve yapılan işlem servis formunda belirtilir. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Pazarlar Buz Makinesi Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Pazarlar ve Kütahya genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattını aramanız yeterlidir; Pazarlar/Kütahya bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Pazarlar Klima Servisi, Pazarlar Kombi Servisi, Pazarlar Televizyon Servisi.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi — Sık Sorulan Sorular

Pazarlar Buz Makinesi Servisi telefon numarası nedir?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi yetkili servis mi?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Pazarlar/Kütahya bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi hangi arızalara bakıyor?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi Pazarlar/Kütahya bölgesinde Buz Makinesi cihazlarında arıza, bakım, montaj ve onarım işlemlerine uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi çalışma saatleri nedir?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi hangi mahallelerde hizmet veriyor?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi Pazarlar ilçesinin tüm mahallelerinde yerinde servis sunar.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi fiyatları ne kadar?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi fiyatları arıza türüne ve yedek parça ihtiyacına göre değişir; net fiyat yerinde tespit sonrası telefonla paylaşılır.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi aynı gün servis veriyor mu?

Pazarlar Buz Makinesi Servisi Pazarlar bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır; acil arıza kayıtları önceliklendirilir.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Pazarlar Buz Makinesi Servisi — Pazarlar bölgesinde Buz Makinesi servisi.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi kapsamında Pazarlar bölgesinde Buz Makinesi cihazlarında arıza tespiti, bakım, montaj ve onarım hizmeti sunuyoruz. Deneyimli teknisyen kadromuz cihazınızdaki sorunu yerinde analiz eder ve onayınızla müdahale planını netleştirir. Buz Makinesi cihazınızda performans düşüklüğü, ses, koku, su kaçağı, çalışmama veya hata kodu gibi arızalarda aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; tüm marka ve modellerde teknik destek verilir. Pazarlar Buz Makinesi Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Yapılan işçilik garanti altına alınır. Yedek parça ihtiyacı servis öncesinde paylaşılır; onay alınmadan ek ücret uygulanmaz. Pazarlar genelinde yerinde müdahale ile cihazınızı taşımadan çözüm üretilir. Randevu oluşturmak için 0 850 307 34 38 numaralı Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattını arayabilir; haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Servis sonrası cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir; Pazarlar Buz Makinesi Servisi kapsamında şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile hizmet tamamlanır. Buz Makinesi servisinde elektronik kart, motor, pompa, rezistans, sensör ve mekanik aksam arızalarına model bazlı müdahale yapılır; arıza kodu kayıt altına alınır. Pazarlar bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Pazarlar Buz Makinesi Servisi kapsamında hızlı ulaşım ve güvenilir özel servis desteği sunulur.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Pazarlar bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Pazarlar Buz Makinesi Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Pazarlar Buz Makinesi Servisi — Müşteri Yorumları

Pazarlar, Kütahya — müşteri geri bildirimleri
Ayşe T.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattından randevu aldım. Pazarlar bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Pazarlar
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattını öneririm. Pazarlar bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Pazarlar
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Pazarlar için güvenilir özel servis.

Burak C.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar Buz Makinesi Servisi üzerinden iletişime geçtim; Pazarlar adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar Buz Makinesi Servisi ekibi Pazarlar adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Pazarlar
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Pazarlar bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Ayşe T.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattından randevu aldım. Pazarlar bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Pazarlar
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Pazarlar Buz Makinesi Servisi hattını öneririm. Pazarlar bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Pazarlar
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Pazarlar için güvenilir özel servis.

Burak C.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar Buz Makinesi Servisi üzerinden iletişime geçtim; Pazarlar adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Pazarlar
★★★★★

Pazarlar Buz Makinesi Servisi ekibi Pazarlar adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Pazarlar
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Pazarlar bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Pazarlar Diğer Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Pazarlar Beyaz Eşya Servisleri

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Pazarlar Buz Makinesi Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Pazarlar mahallelerinde buz makinesi servisi

Pazarlar ilçesinde listelenen mahallelerde buz makinesi arıza, bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Aynı gün yerinde servis için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Pazarlar ilçesinde Buz Makinesi servisi özellikle Turgut Özal Mahallesi, Hocaahmetyesevi Mahallesi, Yakuplar Fatih Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Fatih Mahallesi ve çevresinde sık talep edilmektedir. Bu mahallelerde aynı gün yerinde arıza tespiti ve onarım için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Adnanmenderes Mah. Atatürk Mah. Ayvalı Mah. Fatih Mah. Hocaahmetyesevi Mah. Turgut Özal Mah. Yakuplar Atatürk Mah. Yakuplar Fatih Mah.

Pazarlar — 8 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara